Новый Год Рождество Старый Новый Год Крещение
День студента 23 февраля 8 марта 1 апреля
Прикольные День Татьяны Масленица Вербое воскресение
Пасха Троица День святого Николая День рождения
Юбилей 1 мая День Победы День святого Валентина
День ангела Новоселье Рождение ребёнка Крестины
Свадьба Именные Юбилей свадьбы Будущим родителям
День учителя День бухгалтера День рождения прикольные Выпускной вечер
Армия 1 сентября Пенсия День рождения в стихах
День рождения в прозе Последний звонок Поздравления с праздниками Признания в любви
Поздравления » Поздравления с Днем Святого Николая » Привітання з днем Святого Миколая у прозі

Привітання з днем Святого Миколая у прозі

***

Вітаю з днем Святого Миколая Чудотворця! Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів! Щастя вам цілорічного безперервного і величезного! Зі святом вас!

***

Вітаю з днем Святого Миколая! Від усієї душі хочу побажати, що б в житті вам зустрічалося якомога більше добрих людей. І що б у вашому житті було стільки любові , що вам хотілося б дарувати її оточуючим. Зі святом вас!

***

Від усього серця вітаю всіх з днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить у нас любов і надихне на благі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Та прийде в кожен дім Господь і так наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

***

Вітаємо вас з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя буде яскравим! Зі святом Вас!

***

Для всіх дітей , що вели себе в цьому році добре Святий Миколай вже приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків і знає, хто який подарунок заслужив. Нехай вранці у вас під подушкою будуть тільки приємні сюрпризи!

***

Вітаю з днем Святого Миколая! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, наші діти з нетерпінням чекають пробудження, а черевички наповнюються подарунками. Нехай це свято наповнить Ваш будинок щастям, теплотою і любов'ю, а Ваше життя зробить яскравим! Зі святом вас !

***

Від щирого серця вітаю всіх з Днем Святого Миколая! Нехай це свято вселить в нас любов і надихне на добрі справи і милосердя, нехай подарує нам віру у виконання наших найзаповітніших бажань! Нехай прийде в кожен дім Господь і наповнить наші серця радістю за молитвами Святого Миколая!

***

Вітаю з днем Святого Миколая! І хочу побажати, щоб в житті вам зустрічалося якнайбільше добрих людей. І що б у вашому житті було стільки любові, щоб вам хотілося б дарувати її оточуючим.

***

Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Нехай же і тебе він не обійде своєю добротою і допомогою. Нехай супроводжує він тебе сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без допомоги!

***

Доню, ти знаєш хто такий Святий Миколай? Це покровитель всіх діточок! Він бачить все ось із тої хмарки, він сильний і всемогутній, він дарує нар радість буття, він оберігає нас і вселяє надію. А слухняним діткам він приносить подарунки. Вранці прокинешся, запусти рученьку під подушку - і напевно знайдеш там солодощі! Адже ти така розумниця!

***

Святий Миколай Чудотворець прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному нужденному. Нехай же і тебе він не обійде своєю добротою і допомогою. Так супроводжує ж він тобі сьогодні і весь наступний рік , не залишаючи без допомоги!
Поиск