Новый Год Рождество Старый Новый Год Крещение
День студента 23 февраля 8 марта 1 апреля
Прикольные День Татьяны Масленица Вербое воскресение
Пасха Троица День святого Николая День рождения
Юбилей 1 мая День Победы День святого Валентина
День ангела Новоселье Рождение ребёнка Крестины
Свадьба Именные Юбилей свадьбы Будущим родителям
День учителя День бухгалтера День рождения прикольные Выпускной вечер
Армия 1 сентября Пенсия День рождения в стихах
День рождения в прозе Последний звонок Поздравления с праздниками Признания в любви
Поздравления » Поздравления с Новым Годом 2020 » Привітання з Новим Роком 2020 в прозі

Привітання з Новим Роком 2020 в прозі


Щиросердечно вітаємо Вас з Новим Роком Вівці! Бажаємо, щоб Новий рік став багатшим на щедрі здобутки для нашої суверенної держави, додав щастя, добра і достатку у кожну домівку.

***

Вітаю вас з наступаючим! Хочу побажати вам викинути все старе і непотрібне перед зустріччю Нового Року! Так прийнято в багатьох країнах. Давайте і ми викинемо образи і засмучення, брехню і ненависть, заздрість і користь, все, за що так соромно... Але все найкраще, що можна згадати і уявити давайте дарувати одному з усмішками не тільки в новорічну ніч, а весь рік! Нехай це стане нашою доброю традицією ! З Новим Роком!

***

Друзі ! Вітаю вас з Новим Роком ! Всі ми знаємо напевно, що це найяскравіше, найчудовіше, загадкове, безсумнівно улюблене, тепле свято ! Кожен від Нового Року чекає, сподівається і вірить у щось своє. Тому побажаю вам в наступаючому році виконання бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією !

***

Вітаю Вас з Новим роком Вівці! Від усього серця бажаю в прийдешньому році здійснити все задумане, втілити в життя всі ідеї і плани! І нехай не тільки в наступаючому році, але і завжди з вами поруч будуть рука в руку йти, справжня подруга і коханий чоловік!

***

Мила теща, з Новим роком! Бажаю Вам, щоб Вівця цього року принесла Вам міцне здоров'я, тесть дарував любов, Ваша донька слухалася нас обох, внуки приносили щастя, а за повагу до Вас я беру відповідальність на себе.

***

Шановний Начальник, вітаю Вас з Новим роком Вівці! Коні пересуваються швидко, відрізняються розумом і добротою. Бажаю Вам не втрачати ці якості в досягненні своїх цілей і далі залишатися успішним керівником!

***

Вітаю тебе з Новим роком Вівці. Вівці люблять гуртом гуляти в полі, а тому в Новому році потрібно проводити більше днів у теплому, затишному колі друзів і рідних. Бажаю тобі здоров'я і бадьорості! З Новим роком!

***

Вітаю з Новим роком Вівці. Хай принесе тобі Вівця міцне здоров'я і фантастичну удачу. Зникнуть всі твої печалі, а ти попливеш в море щастя. Бажаю тобі завжди знаходити вірний шлях і залишати після себе помітний слід!

***

Настав рік Вівці - найкрасивіший і благородний у всьому Східному гороскопі. Нехай для Вас не буде таємницею, що Ви гідні всього самого найкращого. Так нехай же міцніє Ваше здоров'я, зміцнюється матеріальне благополуччя, радує особисте життя.

***

Кохана, настав Новий рік, і в наше життя прийшла Вівця. Не лякайся! Вівця це добрий знак. Якщо до неї ставитися по-доброму, він виконуватиме всі твої бажання. Нехай в цьому році збудуться всі твої найнеймовірніші мрії!

***

Мила подружка, з роком Вівці вітаю тебе! Бажаю бути тобі сильною і граціозною, як Вівцічка. А ще такою ж красивою. І, непогано б, щоб ти зустрілася з принцом на білому коні (в крайньому випадку лімузині). Любові і щастя тобі!

***

З Новим роком Вівці, кохана дружина! Грація і краса в тебе є. Інакше, як би я тебе помітив у свій час? Спокушати ти теж вмієш. Дивись пункт вище. Жіночої сили хоча відбавляй! За це все тебе і люблю! З Новим роком!

***

Коханий чоловік, настав рік Вівці! Оскільки Вівця - дуже працьовите тварина, то і твоє благополуччя цього року цілком залежить від твоїх старань. А ти у мене просто скарб. Значить, гідне життя нам забезпечена!

***

Коханий, з Новим роком Вівці! Вівця сильний, благородний і розумний. Тому я впевнена, що він гідно оцінить тебе. І за твій розум і доброту нагородить везінням і щастям. Цього року ти просто будеш купатися в моїй любові!

***

Сестричка, от і настав рік Вівці! З Новим роком! Нехай Вівця оточить тебе турботою, дасть тобі багато сил на нові звершення, але нехай ніхто і ніколи на тобі не їздить!

***

Братик, з Новим роком Вівці! Бажаю тобі, щоб в житті рідше зустрічалися тупі вівці. А ти був найкрутішим жеребцем :) Любові, достатку, здоров'я та поваги тобі!

***

Мамочка, з Новим роком Вівці! Вівця - визнаний символ сили і краси. А дві сильні і красиві жінки завжди знайдуть спільну мову. Так нехай рік, що наступив, стане роком твоїх звершень, принесе тобі удачу та успіх, але при цьому дозволить залишатися жіночною.

***

Колега, вітаю Вас з Новим роком Вівці! Бажаю, щоб цього року не довелося брести як Вівця, щоб шлях до вашої мрії не був дуже звивистим.

***

Мила моя племінниця, вітаю тебе з Новим роком! Нехай рік Вівці принесе тобі багато сил для виконання всіх своїх бажань. Нових звершень тобі і удачі у всіх починаннях!

***

Улюблена моя бабуся, вітаю тебе з Новим роком Вівці! З його мудрістю можеш посперечатися тільки ти. Тому твоє життя просто повинна бути щасливою, багатою, веселою. Нехай Вівця принесе тобі міцне здоров'я і досягнення твоїх численних цілей.

***

Дорогий дідусю, вітаю з Новим роком Вівці! Нехай він зміцнить твоє здоров'я і матеріальне благополуччя, зробить твоє життя легким і щасливою.
Поиск